Як позбутися вугрів: 10 порад

 1. Будьте терплячі: ефект противугревого лікування розвивається поступово. Якщо ви не помічаєте поліпшення після декількох днів лікування акне - не поспішайте міняти препарат. Для розвитку лікувального ефекту потрібен час. Крім того, часта зміна противугревих засобів подразнює шкіру і посилює проблему. Перші ознаки поліпшення з'являються не раніше ніж через 4-6 тижнів лікування акне, а для повного очищення шкіри має пройти не менше 2-3 місяців.
 2. Впливайте на різні причини розвитку акне одночасно. Якщо через 4-6 тижнів лікування одним засобом стан шкіри не поліпшується, додайте новий засіб з іншим механізмом дії. Це допоможе впливати одночасно на декілька причин розвитку акне, у тому числі інфекцію, запалення і забиті пори.
 3. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря. Для досягнення бажаного результату дуже важливо чітко дотримуватися інструкцій із застосування препаратів і рекомендацій лікаря. Слідкуйте за тим, щоб використовувати правильну кількість противугревого засобу, і наносити його не частіше і не рідше, ніж рекомендує лікар.
 4. Мийте обличчя двічі на день (вранці після пробудження і ввечері перед сном), а також кожного разу коли спітнієте. Але не вмивайтесь занадто часто, оскільки це пересушує і дратує чутливу шкіру, схильну до акне.
 5. Не користуйтеся скрабами. Скраби подразнюють шкіру і посилюють проблему.
 6. Для догляду за шкірою використовуйте продукти, які не викликають акне. Цю інформацію ви можете знайти на упаковці косметичних засобів та засобів для догляду за шкірою. Зазвичай на упаковці засобів, які підходять людям з акне, написано:
  • не викликає закупорку пор або
  • не викликає утворення комедонів або
  • не викликає появу акне або
  • не містить масла.
 7. Не торкайтеся вугрів руками, не проколюйте і не видавлюйте їх - це тільки погіршить ситуацію. Самостійні маніпуляції з вуграми не тільки марні, а й небезпечні. Також не виключений розвиток важких ускладнень у разі проникнення інфекції в кров.
 8. Наносіть противугревий засіб тонким шаром на всю поверхню ураженої шкіри, а не тільки на вугрі. Це допоможе захистити сусідні ділянки шкіри від утворення нових вугрових елементів.
 9. Необхідно регулярно міняти постільну білизну, прати шапки та інші предмети одягу та аксесуари, з якими контактує ваша шкіра. Це допоможе позбутися відмерлих клітин шкіри, бруду і бактерій, які, потрапляючи на шкіру, викликають закупорку пір і розвиток інфекції.
 10. Якщо дотримання всіх правил не допомагає позбутися вугрів - зверніться до дерматолога. Лікар розробить план лікування, який неодмінно вам допоможе.

Рекомендовано

Лікування вугрів у питаннях і відповідях Лікування вугрів у питаннях і відповідях

У нашій статті ми зібрали основні питання щодо акне і дали на них прості та зрозумілі відповіді. Читати >

Поетапна терапія: сучасний підхід до лікування акне Поетапна терапія: сучасний підхід до лікування акне

Фахівці стверджують: акне - виліковна хвороба, але тільки за умови належної терапії. Читати >

Вугрі на обличчі: як і чим лікувати акне? Вугрі на обличчі: як і чим лікувати акне?

Що робити і як позбутися від акне - давайте розберемося. Читати >

Методи і препарати: як лікувати важку вугрову хворобу Методи і препарати: як лікувати важку вугрову хворобу

Вугрі підлягають ретельному і активному лікуванню, причому з важкою формою хвороби можуть впоратися тільки лікарі. Читати >

Переваги Зеркаліна®

Ефективно пригнічує ріст бактерій, включаючи Р. acnes

Діюча речовина, кліндаміцин, забезпечує високу ефективність лікування вугрового висипу

Глибоке проникнення діючої речовини в шкіру

Можна використовувати влітку - препарат не викликає підвищеної чутливості шкіри

Вбудована крапельниця в кришці флакона допомагає економічно витрачати препарат

Доступна ціна допомагає вчасно почати лікування, не відкладаючи покупку

Останні консультації

Консультує Бронова Ірина Михайлівна
22.01.2018 Запитує Антон:

Для лечения угрей назначен крем с антибиотиком. Врач сказала, что лечение несколько месяцев. Можно ли так долго использовать антибиотики? Не вызовет ли он дисбактериоз?

Здравствуйте! Антибактериальные препараты, используемые для лечения акне (угрей), имеют особый состав, который обеспечивает действие антибиотика только на поверхности кожи и в кожных порах при минимальном уровне всасывания препарата в кровь. В резул >>

22.01.2018 Запитує Петро:

Для лечения угрей врач назначил раствор Зеркалин. Мажусь уже пять дней, а эффекта нет. Может нужно сменить препарат?

Здравствуйте! Одной из неприятных особенностей акне является медленное развитие лечебного эффекта применяемых препаратов. Для появления первых признаков улучшения может пройти от 4 до 6 недель, а весь курс лечения (до полного очищения лица) может занять н >>

12.01.2018 Запитує Сергей:

Помогите вылечить угри. Мне уже 18, половое созревание вроде бы закончилось, а лицо так и не стало чистым. Что делать?

Здравствуйте! К сожалению, завершение периода полового созревания не гарантирует выздоровления от угревой болезни. Угри (акне) бывают не только у подростков, но и у взрослых, поэтому нужно не ждать, когда болезнь пройдет сама собой, а заняться лечением. П >>

Виробник продукції «Зеркалін®» - хорватська компанія «Ядран - Галенська Лабораторiя д.д.»

2021 © All rights reserved